עופר לוי התארח בתוכנית חדשה והתחיל לצאת על האביבית בר זוהר וגרם לה לברוח מהאולפן

אביבית בר זוהר הגיעה להתארח בתכנית חדשה שתעלה בקרוב בערוץ 12 וערוץ 24, "כמעט שבת שלום" בהנחיית אבי כאכון. אביבית תשתתף בתכנית ותייעץ לזוגות נשואים באופן קבוע ואתמול היא הגיעה לתת כמה טיפים לשימי תבורי ויהודית באומן, שהתארחו גם הם באולפן. 

בר זוהר הגיעה לאולפני הרצליה והתארגנה בחדר האיפור לקראת הצילומים. לאולפונים הגיע גם הזמר עופר לוי, שמגיש גם הוא פינה קבועה בתכנית. לוי החל לדבר עם בר זוהר, כאשר על פי הסובבים הוא הציק לה וזרק לה הערות שגרמו לה אי נוחות והיא בחרה להתעלם ממנו.

"הוא ממש הציק לה", מספר נוכח במקום, "כשהיא לא התייחסה אליו הוא הלך ודיבר מאחורי הגב שלה עם ההפקה ואמר שהיא מכוערת, שהיא ניפחה את השפתיים שלה, שאשתו לא רואה אותה ממטר ועוד דברים חמורים אפילו מזה".

"הם לא מכירים מלפני", מספר אדם אחר שנכח במקום, "הוא נכנס לחדר איפור ושם הם הכירו. הוא קרא לה 'חביבה' והיא אמרה לו 'קוראים לי אביבית', אך הוא המשיך. אביבית אמרה לו 'אני מבינה שאתה טיפוס, כי אני זוכרת שגם כשאמרו לך בראיון שאשתך דומה לאביבית בר זוהר, אמרת שכן, רק שאשתי בלי ניתוחים'. מאותו הרגע המתח ביניהם עלה והם עקצו אחד את השניה. הוא המשיך לקרוא לה חביבה ולהציק לה והיא המשיכה להתעצבן".

למרות המתיחות והעקיצות הלא נעימות מאחורי הקלעים, אביבית נכנסה לאולפן והשניים המשיכו להתווכח. בשלב זה הייתה כבר מתיחות רבה בין השניים, אך כשהגיע הרגע לצלם פרומו קצר לתכנית, זה המשיך והתגבר.

בר זוהר לא הסכימה לעמוד לצד עופר לוי בשום פנים ואופן ואנשי ההפקה שיכנעו אותה לעמוד בקצה השני של הפריים, כשהיא רחוקה מהזמר כמה שאפשר. רגעים ספורים לאחר מכן לוי זרק לבר זוהר הערה נוספת, אך הפעם היא החלה לצרוח ועזבה את האולפן באותו רגע, מבלי להצטלם. ברגע שאביבית עזבה - הצילומים נעצרו.

 

מטעמו של עופר לוי לא התקבלה תגובה עד פרסום הפרטים.

מאביבית בר זוהר נמסר בתגובה:

"אני חושבת שיש הרבה אנשים מפורסמים בזכות הכשרון שלהם ועופר לוי הוא אחד כזה, אבל מה? הוא שוכח שהוא גם בן אדם והוא לא יודע להתנהג כמו בן אדם. הוא שחצן ויהיר ומדבר לא יפה לאנשים. אותי הוא ניסה להשפיל וזה לא הלך לו. הוא אמר משפט כל כך מגעיל, 'אני מתפלל לאלוהים שתהיה לך מיגרנה היום'. אדם שיושב על שולחן שבת ומדבר על הלכות שבת וטהרת המשפחה, מתפלל לאלוהים שיהיה רע לאדם אחר. איזה אדם יכול לדבר ככה לאנשים? כל התכנית הוא זלזל בי. קמתי, אני לא בחורה שנשארת במקום עם אנרגיות רעות כאלו ולא מוכנה שידברו אליי ככה, אז יצאתי". 

תגובות