18 טעויות שכל בחורה עושה בשנות ה20 לחייה

טעויות הן לא בהכרח דבר שלילי. נסו להזכר שניה בכמה היכרויות שהיו לכם בחיים, הכרויות רנדומליות, רובם קרו ב'טעות', איזה טעות שעשיתם הובילה לדבר שהוביל לדבר שבסוף קרה משהו טוב, כך שטעויות יכולות לדוגמא להיות דבר חיובי.

בדיוק כמו הטעויות האלו שכל בחורה עושה בשנות ה20 לחייה...

1. לא משיגות מספיק שעות שינה.

ובכן נראה אותכם רואים האנטומיה של גריי  וישנים בו-זמנית...

2. מבזבזות זמן יקר ברשתות החברתיות

הוא אהב את התמונה שלך בפייסבוק, נכנסת לפרופיל שלו וגללת עד שהגעת למצב מערכת היחסים שלו, הוא שלח לך הודעה ואת פרסמת לו הודעה בקיר על כל הנושאי שיחה שדיברתם עליהם בשבוע האחרון, אממ, חבל יום יפה בחוץ...

3. חופפת את השיער יותר מדי.

את צריכה להתחיל לדלג על השמפו ולהשתמש רק במים, אם תמשיכי עם החפיפה היום-יומית כנראה שבגיל 30 השיער שלך יהיה שטוח ויבש לגמרי.

4. משתזפות קצת יותר מדי...

שיזוף מלאכותי... זה שווה את זה? מגבות כתומות, מצעים כתומים, מפרקים כתומים, אמבטיות ארוכות, קילוף וחוזר חלילה...

5. לתת למשרד שלך להתייחס אלייך כאל מתמחה למרות שאת לא מתמחה כבר שנים.

כנראה שמעת את זה הרבה , "יש לך מזל גדול שאת בחברה הזו!" , אבל אם תמשיכי להגיש כוסות תה זה כנראה מה שתעשי במשך כל שנות העבודה שלך...

6. שיחות/הודעות כשאת שיכורה.

את אפילו לא פוקחת את העיניים שלך ואת רואה את כל השיחות החוזרות של אתמול, כן את השארת לו 32 שיחות שלא נענו! כן, את ניסית לפתות אותו עם הודעות! כן, את השארת לו הודעה במשיבון במשך רבע שעה! לא נעים...

7. לאכול בריא ביום ולאכול הכל בלילה.

את שותה תה ירוק בבוקר, סלט לארוחת צהריים, חופן אגוזים במכון הכושר (כן במכון כושר) , ואחר כך את יוצאת למסיבה ושותה כמו מטורפת ובסוף מוצאת את עצמך דופקת לאפה ב4 בבוקר.

8. דיאטות מטורפות.

אחרי עשר שנים שניסית את כל הדיאטות המפורסמות הבנת שזהו זה, הכי טוב להשאר כמו שאת, את לא תצליחי להוריד את הקילו המיותר הזה... אני אומר חבקי אותו!

9. לאמץ חיית מחמד עם בן הזוג.

אתם הולכים לעשות את זה ב70% , בהתחלה אתם תלכו לאמץ את הכלב וכל הזמן תכנו אותו "אויי הוא כזה מקסים הרקסי הזה" , ואחרי חצי שנה , כשתיפרדו הוא יהפוך להיות מלחמה מי לוקח את רקסי, מסכן רקסי...

10. לבזבז כסף על ארוחות במסעדה.

לאחר שסוף סוף עזבת את הבית של ההורים שלך זה נראה הרבה יותר קל ללכת לאכול בחוץ, במחצית הראשונה של שנות ה20 שלך את תדפקי ארוחות כמו מטורפת ותחשבי שזה יותר חסכוני, במחצית השניה את תביני כמה כסף בזבזת ותתחילי לאכול שאריות מארוחת הצהריים של אתמול.

11. לבזבז את כל הזמן שלך במערכות יחסים.

לפני שאת מחליטה לבזבז את כל שנות ה20 של חייך עם אותו בחור בלי שום מקום להתקדם אליו, תצאי החוצה, תבלי - תכירי אנשים, את לא תוכלי לדעת מה זה בחור טוב אם לא יהיה לך למה להשוות אותו, והמבחר? פשוט עצום!

12. לחלופין; לרדוף אחרי מישהו שלא רוצה אותך.

זה יכול להיות קשה עבור רוב הבנות שיש מישהו שם בחוץ שלא נותן לה את התשומת לב שהיא רוצה כל-כך, בכל זאת אל תבזבזי את כל שנות ה20 שלך בלרקום תוכניות ולבצע מזימות שיגרמו לאותו בחור לשים לב אלייך, ואם הוא שם לב אלייך רק באמצע הלילה אז תהיי בטוחה שזה לא סוג התשומת לב שאת רוצה... טוב נו, אולי לפעמים (לא!).

13. לבזבז המון כסף על מוצרי יופי שככל הנראה לא תשתמשי בהם.

תשתמשי בקרם לחות , ניקיון וכד' , ואם המוצרים האלו טובים לא להחליף אותם, לא לחפש את נוסחת חד-הקרן המשולשת 2503, קרם לחות הוא פשוט קרם לחות, בכל סכום קרם לחות הוא קרם לחות הוא קרם לחות.

14. לבחור אוייבת ולקנא בה.

תשקיעי את הזמן בלפתח את המודעות העצמית שלך, תשקיעי בלהיות מה שאת רוצה להיות ולא מה שהיא עכשיו , אל תשכחי שגם לה יש בחורה שהיא מרגישה כלפיה ככה.... לכי תדעי אולי זו את.

15. לתת לדעות של חברות שלך או של הבן זוג שלך להשפיע על מערכות יחסים שלך.

יכול להיות שהבחור שאת יוצאת איתו הוא מישהו שחברה שלך שמעה עליו משהו, או שהוא עושה משהו שמישהו אחר עשה וזה מעיד על משהו שונה לחלוטין, בכל מקרה, במערכת יחסים תשארי בדעתך ואם בסופו של דבר זה ישבור אותך אז לא נורא, ככה לומדים...

16. לפתות את אח של חברה שלך.

זה מביך בעיני כולם, חוץ מחברה שלך שתזכיר לך את זה תמיד ותצחק עלייך.

17. לבחור שותפים מפוקפקים.

היא הייתה הצחוק הכי גרוע של הבית ספר, והיא עדיין כזו... והיא גרה איתך עכשיו כי לא בחרת בה בקפידה, טעויות כאלו קורות הרבה , תבחרו את השותפים הנכונים.

18. מעדיפות לחסוך 15$ לקנייה בHַ&M במקום לחסוך כסף לקנות משהו יקר ונצחי.

חותלות ובדים מתנופפים תמיד יצאו מהאופנה, אפילו מחר. במקום זה תקני שמלה מעוצבת שתשאר לך לנצח ובכסף קטן תקני כל מיני דברים שלא יראו שאת לובשת תמיד את אותה שמלה.

כולם עושים הרבה שטויות בשנות ה-20 שלהם, מתאהבים,נופלים, מכירים אנשים לא נכונים, נכנסים לחבורות הלא נכונות אבל בכל מקרה תזכרו שטעות זה גם דבר חיובי, אל תצטערו על שום דבר.

תגובות