ישנה שיטה מדהימה להרדם בתוך דקה, שיטת 4-7-8

ישנו טריק מדהים אשר עוזר לכם להרדם בתוך דקה אחת בלבד!

זה היה שבוע לפני החתונה של החבר הכי טוב שלי, המחשבות לא הפסיקו להתרוצץ, ההתרגשות הייתה בשיאה, כמו רובנו היה לי הרבה על הצלחת שלי.

אני לא ישן, אפילו לא מעט , בנוסף לכל הלחץ הזה אני גם צריך לנאום בפני כולם ולרשום נאום מנצח, זה רק מוסיף לחרדות שלי ולקושי שלי לישון.

לאחר שלושה ימים שלא עצמתי עין הלכתי לחבר שלי (החתן) במבוכה וסיפרתי לו על הבעיה שלי, הוא כשהוא ישן כמו תינוק שבוע לפני היום החשוב ביותר בחיים שלו , אמר לי שאני צריך לנסות את שיטת הנשימה "4-7-8".

ישנה שיטה מדהימה להרדם בתוך דקה, שיטת 4-7-8

זה לא יכול להיות פשוט יותר וזה מאוד קל לביצוע , אתה פשוט נושם דרך האף שלך במשך 4 שניות, אחר כך עוצר את הנשימה שלך במשך 7 שניות, ואז לנשוף דרך הפה במשך 8 שניות.

הוא הסביר כי השילוב של המספרים והכמות הם חשובים מאוד, יש להם השפעה כימית על המוח שלנו וגם זה מאט את קצב הלב מה שמאפשר לך להרדם בקלות.

איך זה עובד?

ישנה שיטה מדהימה להרדם בתוך דקה, שיטת 4-7-8

תרגום : 1) תוציא את כל האוויר דרך הפה. 

2)תסתום את הפה ותכניס אוויר לריאות דרך האף במשך 4 שניות.

3)עצור את נשימתך למשך 7 שניות נוספות

4)תוציא את כל האוויר דרך הפה במשך 8 שניות נוספות.

5)חזור על הפעולה 3 פעמים , תבצע סה"כ 4 נשימות.

 

העניין של השניות והזמנים הוא חשוב מאוד, הכל מדוד.

 

על ידי הרחבת השאיפה שלך לספירה של ארבעה, אתה מכריח את עצמך לקלוט יותר חמצן, ומאפשר לחמצן להשפיע על זרם הדם שלך על ידי עצירת הנשימה שלך במשך שבע שניות, ולאחר מכן אתה פולט פחמן דו חמצני מהריאות שלך על ידי נשיפה בהתמדה במשך שמונה שניות.

הטכניקה תהיה יעילה להאט את קצב הלב שלך ולהגדיל את החמצן בדם שלך, ואף עלול לגרום לך להרגיש מעט סחרחר מה שתורם לאפקט ההרגעה...

איך זה יכול לעבוד בשבילך

הבן אדם הטוב בעולם בשיטת ה4-7-8 , הוא מעריץ את השיטה ומדבר עליה תמיד, ד"ר אנדרו וויל.

ישנה שיטה מדהימה להרדם בתוך דקה, שיטת 4-7-8

כמובן שזה הגיוני שהדבר הזה ישפיע טוב יותר על אנשים מסויימים ועל חלקם ישפיע פחות, אבל תשתמשו בזה, זה לא עולה כסף וזה משפר את איכות השינה ברמות גבוהות, אם אתה צריך להכריח את עצמך להרדם כי אתה צריך להתעורר מחר מוקדם זה עוזר, אם אתה מתעורר באמצע הלילה בבהלה אתה משתמש בשיטה ונרדם בחזרה. 

השיטה מאוד שימושית ומאז שאני משתמש בה אני ישן טוב מאוד ללא הפסקה, אז שיהיו לכם חלומות פז! 

תגובות