אמא בת 42 בזבזה כ-חצי מיליון דולר על ניתוחים בשביל להראות כמו ברבי

ננט האמונד, היא בחורה בת 42 ואמא ל5 ילדים שבזבזה כ-500 אלף דולר במהלך ה20 השנים האחרונות בשביל להראות דומה לבובת ברבי ברמה הכי גבוהה שאפשר.

בתור ילדה היא הייתה אובססיבית לצעצוע הזה, היו לה מעל ל50 בובות ברבי רק לעצמה. כשהיא התחילה להתבגר ולפתח מודעות לגבי החשיבות של המראה העצמי, היא החליטה שהיא תהפוך להיות קצת יותר כמו הקעקוע האהוב עלייה.

כנערת מתבגרת היא התחילה עם הדבר הפשוט ביותר, צביעת השיער שלה בבלונד, כשהגיעה לגיל 16 התחילה ללכת למכוני שיזוף. כשהגיעה לגיל 21 היא עשתה את ניתוח החזה הראשון שלה, ועוד הרבה נוספים הגיעו.

במהלך ה21 שנים הבאות לכך היא עשתה עוד 3 ניתוחי הגדלת חזה, ניתוח הרמת חזה, זריקות בוטוקס, וניתוחים בשפתיים.

היא הגיעה למידה 28H בחזה, היא עדיין צובעת את השיער שלה על בסיס קבוע והולכת עם תוספות שיער והדבקת ריסים באופן קבוע. יש לה מכונת שיזוף בבית כדי שהיא תוכל להשלים את השיזוף בכל יום, היא גם נצמדת לתפריט קבוע שעוזר לה להשאר בדיוק באותם מיימדים.

לננט יש את הזמן לכל זה בגלל שהיא אמא במשרה מלאה, היא נשארת בבית בכל יום ועובדת כשעה אחת ביום. בעלדה, דוד, שילם על כל הניתוחים שלה וכמו כן גם קנה לה 3 רכבי ברבי מעוצבות.

הם חיים באושר ועושר בביתם באוהיו עם חמשת ילדיהם. אתם יכולים להמשיך לעקוב אחרי ננט באינסטגרם שבו היא מפרסמת על בסיס כמעט יום-יומי.

עוד מספר תמונות שלה:

מה אתם אומרים, האובססיה למראה חיצוני באמת עברה כל גבול?

תגובות